Trampolinkowy czwartek w Akademii Ruchu!

Zapraszamy na czwartkowe zajęcia w Akademii Ruchu:
16:15 Zabawa i trampolinki
16:15 Balecik 3 latki
16:20 Gimnastyka artystyczna (6-9 lat)
17:00 Gimnastyka artystyczna z elementami baletu
17:10 Gimnastyka artystyczna (sekcja)
18:00 Turbospalanie
18:15 Zdrowe plecy
18:55 Body Shape
19:00 Pilates
19:50 Zumba Fitness
19:55 Pump
19:55 Roller*

Do zobaczenia! 

 
 
warsztaty plastyczne